Firmamız

Şirketimiz 1995 yılında, Hasan Taylan tarafından, Akdeniz Sanayi Sitesi içerisindeki, küçük bir sanayi dükkânı olarak kurulmuştur. Atölyemizde ilk yıllar sadece sac kesme ve kıvırma işleri yapılmış olup, değişen müşteri talepleri doğrultusunda, makine parkuruna yeni sac işleme tezgahları eklemeye başlamış ve çevre dükkânları da bünyesine katarak büyüme sürecine girmiştir.

2005 yılında sanayi atölyelerinin yetersiz gelmesi nedeni ile sanayi bölgesinden de uzaklaşmayarak, İnşaat Malzemecileri Sitesindeki 2.000 M2 alana sahip fabrikasına taşınmıştır.

En son bünyesine eklediği 2000 mm x 6000 mm ebatlarında, 6 KW gücündeki yeni CNC Lazer makinesi ile sektörde liderliği elinde bulundurmaya emin adımlarla devam etmektedir.

Her yıl büyümeye devam eden firmamız, sektöründe öncü olmayı kendine görev benimsemiştir.

Şirket Prensiplerimiz

Dürüstlük
Hizmetlerimizi sunarken, müşterilerimizin kurum ve kuruluşları ile ilişkilerimizde dürüstlük prensibine bağlı kalmaktayız.
Tarafsızlık
Hem personelimiz hem de müşterilerimiz arasında ayrım yapmadan, ön yargıdan kaçınmaktayız. Belgelendirme şirketimizin tüzel kişiliği bakımından bu prensibimiz geçerliliğini korumaktayız
Güvenilirlik
Hizmet ve işlemlerimizde, müşterilerimize karşılıklı güven duygusu kapsamında net, anlaşılır ve doğru bilgiyi temin ederek, tam ve vaktinde hizmet vermekteyiz.
Toplumsal Fayda ve Çevreye Saygı
Hizmetlerimizi kârlılığın yanı sıra, toplumsal faydayı da gözeterek, çevreye saygı prensipleri ışığında, sosyal ve kültürel faaliyetlere destek vermeye özen göstermekteyiz.
Hizmet Kalitesi
Ülkeler arası şartlar ve ulusal yönetmelik hükümleri kapsamında, uygunluk değerlendirme hizmetlerimizi, ihtiyaç duyduklarımızı sağlamadan vermemekteyiz. Hizmetlerimizde standardizasyonu artırma gayreti göstermekte ve şirketimiz içinde bu hedefimize ilişkin gerekli tedbirleri alarak personelimize gerekli eğitimleri vermekteyiz.
Müşterilerin Bilgilendirilmesi
Müşterilerimize verdiğimiz her çeşit ürün ve hizmetlere yönelik, hizmet ilişkisinin her sürecinde ve her konuda tam, doğru ve vaktinde bilgi paylaşımında bulunmaktayız. Müşterilerimize yanlış veya eksik bilgi sunmaktan sürekli olarak kaçınmaktayız.
Müşteri Gizliliği
Yönetmelik uyarınca, bilgi ve belge talep etmeye yetkili mercilere ve kişilere yasal anlamda verilmesi gereken bilgi ve belgeler haricinde, müşterilerimize yönelik her çeşit bilgi ve belgeyi, gizli tutma ve itina ile saklama hedefimiz ile yönetim sistemimizi yapılandırmış bulunmaktayız.
Müşteri Şikâyetleri
Müşterilerimizin her husustaki şikayet ve önerilerini analiz etmek, değerlendirmek ve neticeye bağlamak amacı ile cevap verecek bir sistemimiz bulunmaktadır.
Kamu Kuruluşları İle İlişkilerimiz
Kamu kurum ve kuruluşları ile ilişkilerimizde, dürüstlük ve saydamlık prensipleri akabinde hareket etmekteyiz. Yönetmelik uyarınca denetim ve kontrol için talep edilen bilgi, belge ve kayıtların tam, doğru ve vaktinde iletilmesine özen göstermekteyiz.

Biz Kimiz?

HASAN TAYLAN | KURUCU

hastaylan@pakmetal.com

Kurucumuz Hasan Taylan, 1949 yılında Burdur'da doğdu. Burdur Meslek Lisesinde okudu. 1967 yılında iş hayatına atıldı. O yıldan beri farklı sektörlerde biriken ticaret tecrübesini 1995 yılında kurduğu Pak Metal Metal İşleme Merkezi ile bir adım ileriye taşımıştır. Halen şirketin Y.K. Başkanı olarak görev yapmakta ve Finans Bölümünü Yönetmektedir.
Yüzmek, Okumak ve Fotoğraf çekmek vazgeçmediği hobileri arasındadır.

ÖMÜR TAYLAN | YK ÜYESİ

omurtaylan@pakmetal.com

1998 yılında şirkete katılan 2. nesil aile şirketinin ilk üyesi Ömür Taylan 1981 yılında Burdur'da doğdu. Lise öğrenimini Meslek Teknik Lisesi Makine Bölümünde tamamlayan Ömür Taylan, Üniversite eğitimini İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi Bölümü ile devam ettirdi. 
Antalya Genç İş İnsanları (Antgiad) Üyesidir.
Şirketin Pazarlama Faliyetlerini Yönetmektedir
Eşi ve Çocuğu ile vakit geçirmek dışındaki zamanlarda Motosiklet sürmek, Snowboard Yapmak en çok sevdiği hobileridir. 

HARUN TAYLAN | YK ÜYESİ

haruntaylan@pakmetal.com

1989 yılında Burdur’da dünyaya gelen Harun Taylan Lise eğitimini Meslek Lisesi Yapı Ressamlığı bölümünde tamamladı. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisi olarak tamamladıktan sonra Yüksek Lisans eğitimine Akdeniz Üniversitesi’nde devam etti.
Şirketin Proje ve Satış Faaliyetlerini yönetmektedir.
......