Firmamız

Şirketimiz 1995 yılında Hasan Taylan tarafından Akdeniz San. Sit. içerisindeki küçük bir sanayi dükkanı olarak kurulmuştur. İlk yıllar sadece sac kesme ve kıvırma işleri yapmıştır. Daha sonra, değişen müşteri talepleri ile bünyesine yeni sac işleme tezgahları eklemeye başlamış ve çevre dükkanları da bünyesine katarak genişlemeye başlamıştır.

2005 Yılında sanayi dükkanlarının yetersiz gelmesi nedeni ile sanayi bölgesinden de uzaklaşmayarak şimdiki yeri olan, İnşaat malzemecileri sitesindeki 2.000 M2 büyüklükteki fabrikasına taşınmıştır.

En son bünyesine eklediği 2000 mm x 6000 mm ebatlarında 6 kw gücündeki yeni Lazer tezgahı ile sektörde liderliği elinde bulundurmaya emin adımlarla devam etmektedir.

Her yıl büyümeye devam eden firmamız, sektöründe öncü olmayı kendine görev benimsemiştir.

Şirket Prensiplerimiz

Dürüstlük
Hizmetlerimizi sunarken müşterilerimiz ve kurum ve kuruluşları ile ilişkilerimizde dürüstlük prensibe bağlı kalmaktayız.
Tarafsızlık
Hem personellerimi hem de müşterilerimiz arasında ayrım yapmadan, ön yargıdan kaçınmaktayız. Belgelendirme şirketimizin tüzel kişiliği bakımından bu prensibimiz geçerliliğini korumaktayız
Güvenilirlik
Hizmet ve işlemlerimizde, müşterilere karşılıklı güven duygusu kapsamında net, anlaşılır ve doğru bilgi temine ederek, müşterimize tam ve vaktinde hizmet vermekteyiz.
Toplumsal Fayda ve Çevreye Saygı
Hizmetlerimizi karlılığın yanı sıra, toplumsal faydayı da gözeterek, çevreye saygı prensipleri ışığında sosyal ve kültürel faaliyetlere destek vermeye özen göstermekteyiz.
Hizmet Kalitesi
Ülkeler arası şartlar ve ulusal yönetleri hükümleri kapsamında, uygunluk değerlendirme hizmetlerimizi, ihtiyaç duyduklarımızı sağlamadan vermemekteyiz. Hizmetlerimizde standardizasyonu artırma gayreti göstermekte ve şirketimiz içinde bu hedefimize ilişkin gerekli tedbirleri alarak personelimize gerekli eğitimler vermekteyiz.
Müşterilerin Bilgilendirilmesi
Müşterilerimize verdiğimiz her çeşit ürün ve hizmetlere yönelik, hizmet ilişkisinin her sürecinde ve her konuda tam, doğru ve vaktinde bilgi paylaşımında bulunmaktayız. Müşterilerimize yanlış veya eksik bilgi sunmaktan sürekli olarak kaçınmaktayız.
Müşteri Sırrı
Yönetmelik uyarınca bilgi ve belge talep etmeye yetkili mercilere ve kişilere yasal anlamda verilmesi gereken bilgi ve belgeler haricinde, müşterilerimize yönelik her çeşit bilgi ve belgeleri gizli tutmak ve itina ile saklanmak hedefimiz ile yönetim sistemimizi yapılandırmış bulunmaktayız.
Müşteri Şikayetleri
Müşterilerimizin her husustaki şikayet ve önerilerini analiz etmek, değerlendirmek ve neticeye bağlamak amacı ile cevap verecek bir sistemimiz bulunmaktadır.
Kamu Kuruluşları İle İlişkilerimiz
Kamu Kurum ve Kuruluşları ile ilişkilerimizde, dürüstlük ve saydamlık prensipleri akabinde hareket etmekteyiz. Yönetmelik uyarınca denetim ve kontrol için talep edilen bilgi, belge ve kayıtların tam, doğru ve vaktinde iletilmesine özen vermekteyiz.

Biz Kimiz?

Hasan-Taylan-640x640.jpg

HASAN TAYLAN | KURUCU

hastaylan@pakmetal.com

Kurucumuz Hasan Taylan, 1949 yılında Burdur'da doğdu. Burdur Meslek Lisesinde okudu. 1967 yılında iş hayatına atıldı. O yıldan beri farklı sektörlerde biriken ticaret tecrübesini 1995 yılında kurduğu Pak Metal Metal İşleme Merkezi ile bir adım ileriye taşımıştır. Halen şirketin Y.K. Başkanı olarak görev yapmakta ve Finans Bölümünü Yönetmektedir.
Yüzmek, Okumak ve Fotoğraf çekmek vazgeçmediği hobileri arasındadır.

mür-Taylan-640x640.jpg

ÖMÜR TAYLAN | YK ÜYESİ

omurtaylan@pakmetal.com

1998 yılında şirkete katılan 2. nesil aile şirketinin ilk üyesi Ömür Taylan 1981 yılında Burdur'da doğdu. Lise öğrenimini Meslek Teknik Lisesi Makine Bölümünde tamamlayan Ömür Taylan, Üniversite eğitimini İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi Bölümü ile devam ettirdi. 
Antalya Genç İş İnsanları (Antgiad) Üyesidir.
Şirketin İç ve Dış Ticaret bölümünü yönetmektedir.
Eşi ve Çocuğu ile vakit geçirmek dışındaki zamanlarda Motosiklet sürmek, Snowboard Yapmak en çok sevdiği hobileridir. 

Harun-Taylan-640x640.jpg

HARUN TAYLAN | YK ÜYESİ

haruntaylan@pakmetal.com

1989 yılında Burdur’da dünyaya gelen Harun Taylan Lise eğitimini Meslek Lisesi Yapı Ressamlığı bölümünde tamamladı. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisi olarak tamamladıktan sonra Yüksek Lisans eğitimine Akdeniz Üniversitesi’nde devam etti.